Chill and Cars w Szczuczynie

19 września 2023

Pierwszy Motoryzacyjny Zlot "Chill and Cars" W Szczuczynie.

W dniu 10 września 2023r., na terenie Placu Transgranicznego Centrum Dialogu Kultur, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne, które zgromadziło entuzjastów dwóch i czterech kółek z różnych zakątków regionu. Pod hasłem "Chill and Cars," zlot ten odbył się po raz pierwszy w Szczuczynie, a mimo to, zdołał zjednoczyć dużą grupę pasjonatów motoryzacji.

Goście zlotu przybyli z takich miejscowości jak Olecko, Ełk, Augustów, Mikołajki, Grajewo, Białystok, Monki, Kulesze Kościelne, Łomża oraz wielu innych. Przybycie uczestników z tak odległych lokalizacji potwierdzało atrakcyjność i prestiż tego wydarzenia.

Na terenie zlotu można było podziwiać pojazdy o różnym wieku, przeznaczeniu i liczbie przeprowadzonych w nich modyfikacji. To miejsce stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz podzielenia się pasją motoryzacyjną. Pogoda sprzyjała atmosferze wydarzenia, panował pogodny dzień, a na placu rozbrzmiewała muzyka, tworząc niepowtarzalny klimat. Organizacja była perfekcyjna, a uczestnicy mogli czuć się bezpiecznie dzięki zaangażowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie oraz dbałości o porządek organizacyjny.

Dziękujemy, tym którzy do nas przybyli i wzięli udział w tym niezapomnianym wydarzeniu. Wasza obecność, wsparcie i odpowiedzialne podejście były kluczowe dla sukcesu "Chill and Cars."