Zespół Szkolno-Przedszkolny

Praktyczne

Informacje

Zespół Szkolno-Przedszkolny – to połączenie tradycji z nowoczesną edukacją. Szkoła funkcjonuje w dwóch budynkach:
- przy ul. Kilińskiego 42, w którym znajduje się przedszkole, oddziały „O” oraz klasy I-III. Niebawem powstanie tu również żłobek miejski;
- przy Placu 1000-lecia 14, kształcenie uzyskują uczniowie klas IV-VIII.

Zespół Szkolno-Przedszkolny oferuje nowoczesne zaplecze dydaktyczne, bezpieczeństwo, indywidualne podejście do ucznia. Zaangażowanie kadry pedagogicznej wspomaga rozwój pasji i zainteresowań dzieci już od najmłodszych lat. Szkoła inwestuje zwiększanie swoich kompetencji poprzez szkolenia nauczycieli, zakup pomocy dydaktycznych oraz organizację atrakcyjnych zajęć pozalekcyjnych.