Zespół Szkół w Szczuczynie

Praktyczne

• Adres: ul. Szczuki 1, 19-230 Szczuczyn

Edukacja zawodowa z tradycją, szkoła oferuje następujące kierunki kształcenia:

- Technik pojazdów samochodowych,

- Technik logistyk

- Technik mechanik

- Technik elektryk

- Liceum Ogólnokształcące

- Szkoła Branżowa I stopnia (mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz, mechanik-monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających)

Szkoła współpracuje z największymi markami samochodowych. W ramach nauczania organizowane są praktyki zagraniczne, kursy zawodowe oraz stypendia.