Torpol Sp. z o.o

Przedsiębiorstwa

Informacje

Firma TORPOL  jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która działalność produkcji worków papierowych rozpoczęła w roku 1990 w Grajewie i stała się wiodącym polskim producentem, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokiej jakości worków wielowarstwowych z folią polietylenową, flagowych produktów firmy, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy w kraju i za granicą. Wypracowana latami jakość stała się wizytówką przedsiębiorstwa. Ważną specjalizacją TORPOL stał się nadruk wielokolorowy. Dzięki wykorzystaniu drukarki fleksograficznej z wbudowaną technologią centralnego cylindra, licznikiem metrycznym firma  uzyskuje wysoką jakość wydruku worków papierowych.

Proces produkcji worków papierowych spełnia normy systemu zarządzania jakością BRCGS oraz ISO 9001 : 2015. Wszystkie partie produktów certyfikowane są Atestem PZH, podlegają kontroli jakości. Wyroby otrzymują Deklarację Zgodności, utrzymywany jest system analiz i kontroli punktów krytycznych HACCP. TORPOL  wielokrotnie otrzymał tytuł Gazeli Biznesu, corocznie przyznawane są nagrody Przedsiębiorstwa Fair Play, również za działalność innowacyjną, co stanowi potwierdzenie jej rzetelności i transparentności.

Firma została dwukrotnie wyróżniona wyróżniona przez miesięcznik FORBES i europejskiego pioniera analizy i wykorzystania danych Bisnode i szczycić się może tytułem DIAMENTU FORBESA 2020, 2021, 2022.