Dziś jest: Sobota 25 lutego 2017, Imieniny: Cezarego, Wiktora .

Wyszukiwarka

BIP
Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach podaj swój adres e-mail

OSP

Licznik odwiedzin

9999999999
Wissa Szczuczyn

Miejski Ludowy Klub Sportowy „WISSA” Szczuczyn

www.wissa.com.pl

wissa_1

Miejski Ludowy Klub Sportowy "Wissa" 
Mlekpol Wissa Bank Spółdzielczy 
Szczuczyn

Klub jednosekcyjny - piłka nożna.
Rok założenia: 1945
Barwy: Zielono - czerwone
Adres: Szczuczyn, ul Grunwaldzka 2
tel. (0 - 86) 272 52 83
Stadion: Szczuczyn ul. Sportowa 4

ZARZĄD KLUBU:
Prezes - Janusz Marcinkiewicz
V-ce Prezes ds. Finansowych - Mirosław Rainko
V-ce Prezes ds. Szkoleniowych - Krzysztof Zalewski
V-ce Prezes ds. Sportu - Stanisław Filipkowski
Sekretarz - Zdzisław Wołkowski
Skarbnik - Jan Filipkowski
Członek Zarządu - Tadeusz Kozikowski
Członek Zarządu - Witold Grunwald
Członek Zarządu - Zbigniew Kaliszewski
Kierownik Drużyny - Mieczysław Turowski

KOMISJA REWIZYJNA:
Maria Wykrętowicz - Przewodnicząca Komisji
Andrzej Makuszewski - Członek Komisji
Dariusz Komosiński - Członek Komisji

Sponsorzy:
MLEKPOL GRAJEWO
**********
URZĄD MIEJSKI W SZCZUCZYNIE
**********
BANK SPÓŁDZIELCZY W SZCZUCZYNIE
**********
TETRA PAK WARSZAWA
**********
GEA WARSZAW


DRUŻYNY W SEZONIE 2010/11 W ROZGRYWKACH III LIGI:
1. DRUŻYNA TRAMPKARZY MŁODSZYCH LIGA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
2. DRUŻYNA TRAMPKARZY STARSZYCH LIGA WOJEWÓDZTWA PO)DLASKIEGO
3. DRUŻYNA SENIORÓW III LIGA PODLASKO-WARMIŃSKO-MAZURSKA


KADRA DRUŻYNY SENIORÓW W SEZONIE 2010/11 W ROZGRYWKACH III LIGI

L.p. Nazwisko Imię Rok urodzenia

TRENER




NAROLEWSKI

DARIUSZ


BRAMKARZE



1.

ALICKI

KRZYSZTOF

1993

2.

ŁEPKOWSKI

PRZEMYSŁAW

1991

3.

RUDNEU

PAVEL

1992

4.

ZYSKOWSKI

MARCIN

1982

OBROŃCY




BOGDAN

PIOTR

nie wznowił treningów

5.

DOLIWA

ANDRZEJ

1976

6.

DOLIWA

DARIUSZ

1973


HUJDA

KAMIL

kontuzja

7.

KOZACZENKO

ANDRIJ

1991

8.

ORŁOWSKI

PRZEMYSŁAW

1983

9.

SIARHEJ

MAKARAU

1992

10.

WALENDZIK

PAWEŁ

1989

POMOCNICY



11.

BEREZOWSKI

IGOR

1985

12.

BOKUNIEWICZ

HUBERT


13.

DANOWSKI

MATEUSZ

1993

14.

JAKUBCZYK

TOMASZ

1989

15.

KUCHYNSKY

VADZIM

1992

16.

MARCINKIEWICZ

KRZYSZTOF

1989


MODZELEWSKI

DANIEL

nie wznowił treningów


PIECZYWEK

GRZEGORZ

zmiana klubu


PIWKO

IRENEUSZ

zmiana klubu

17.

SOWA

MATEUSZ


18.

SULKOWSKI

BARTOSZ


19.

ŚWIDERSKI

ADRIAN

1993

20.

ŚWIDERSKI

ŁUKASZ

1983

NAPASTNICY



ŚWIDERSKI EMIL 1987

21.

KALINOWSKI

PRZEMYSŁAW

1988

22.

ŁAPIŃSKI

WOJCIECH

1984

23.

MARCINKIEWICZ

PRZEMYSŁAW

1986


SŁUPIŃSKI

KAMIL

nie wznowił treningów


WYSOCKI

ROBERT

zakończył karierę


KADRA TRAMPKARZY STARSZYCH SEZON 2010/2011


L.p Nazwisko Imię Rok urodzenia

TRENER







1.

DANOWSKI

PATRYK

1996

2.

FOLTYŃSKI

KRZYSZTOF

1996

3.

JANUSZEWSKI

PAWEŁ

1996

4.

JAWORSKI

MATEUSZ

1996

5.

KARWOWSKI

DAWID

1997

6.

KONOPKA

CEZARY

1996

7.

KRAWCEWICZ

MACIEJ

1996

8.

KUPIECKI

MATEUSZ

1996

9.

KURZĄDKOWSKI

TOMASZ

1996

10.

ŁEMPICKI

ADAM

1996

11.

MARCINKIEWICZ

EMIL

1996

12.

MIECZKOWSKI

BARTOSZ

1996

13.

MODZELEWSKI

DAWID

1997

14.

MODZELEWSKI

MATEUSZ

1996

15.

ORŁOWSKI

CEZARY

1996

16.

ŚWIĄTEK

MATEUSZ

1996

17.

TARNACKI

MACIEJ

1996

18.

TRAMBECKI

KAMIL

1996

19.

TYSZKA

PATRYK

1996

20.

WASILEWSKI

ADRIAN

1996

21.

WALCZAK

JACEK

1997

22.

WISZOWATY

MARIUSZ

1996

23.

WISZOWATY

RADOSłAW

1996

24.

WŁODARSKI

ŁUKASZ

1996

25.

ZAMBROWSKI

MATEUSZ

1996


KADRA DRUŻYNY TRAMPKARZY MŁODSZYCH SEZON 2010/2011


L.p. Nazwisko Imię Rok urodzenia

1.

BRZOSTOWSKI

KRYSTIAN

1998

2.

DANOWSKI

DAMIAN

1999

3.

DĄBKOWSKI

HUBERT

1999

4.

DROBIŃSKI

KUBA

1998

5.

JAKUBCZYK

KRZYSZTOF

1999

6.

KARWOWSKI

ANDRZEJ

1999

7.

ŁAGUNA

DAMIAN

1999

8.

ŁAGUNA

MATEUSZ

1998

9.

ŁONIEWSKI

SEBASTIAN

2001

10.

MIKUCKI

KRYSTIAN

1999

11.

ORŁOWSKI

MARIUSZ

1999

12.

ORZECHOWSKI

ROBERT

2000

13.

PLIŃSKI

PATRYK

2000

14.

ROGOWSKI

KRYSTIAN

1998

15.

ROGOWSKI

JAKUB

2000

16.

SIELAWA

DAMIAN

1999

17.

TROJANOWSKI

MATEUSZ

1999

18.

WIŚNIEWSKI

PATRYK

2000

19.

ZAMOJSKI

PAWEŁ

1999

SEZON 2010/2011

TABELA III LIGI PODLASKO-WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ SEZON 2010/2011 PO RUNDZIE JESIENNEJ

L.p Nazwa drużyny M Z R P Bramki Punkty

1.

HURAGAN

15

10

3

2

23-12

33

2.

Olimpia

15

8

4

3

25-12

28

3.

Concordia

15

7

4

4

24-18

25

4.

Pogoń

15

7

3

5

15-10

24

5.

Warmia

15

6

4

5

21-22

22

6.

Czarni

15

7

1

7

20-17

22

7.

Dąb

15

6

3

6

15-15

21

8.

Mazur

15

5

5

5

21-18

20

9.

Motor

15

5

5

5

16-19

20

10.

Start

15

4

8

3

16-11

20

11.

Zatoka

15

5

4

6

17-21

19

12.

Mrągowia

15

5

2

8

10-13

17

13.

Vęgoria

15

4

4

7

19-27

16

14.

WISSA

15

3

6

6

12-16

15

15.

Promień

15

3

5

7

14-20

14

16.

MKS

15

3

3

9

13-30

12



TABELA TRAMPKARZ STARSZY GRUPA 2 SEZON 2010/2011

L.p.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Bramki

1.

MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

9

27

88-2

2.

OSiR Wigry Suwałki

9

21

60-5

3.

MOSiR Mońki

9

19

36-13

4.

Sokół Sokółka

9

16

45-27

5.

WISSA SZCZUCZYN

9

15

40-17

6.

Włókniarz Białystok

9

15

18-17

7.

Hetman Białystok

9

12

28-19

8.

MOSiR Grajewo

9

6

13-48

9.

Skra Czarna Białostocka

9

3

5-66

10.

Sparta Augustów

9

0

2-121




TABELA TRAMPKARZ MłODSZY SEZON 2010/2011

L.p.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Bramki

1.

OSiR WIGRY SUWAŁKI

9

25

88-6

2.

MOSP Jagiellonia Białystok

9

25

104-3

3.

MOSiR Grajewo

9

21

43-9

4.

Hetman Białystok

9

18

43-18

5.

MOSiR Mońki

9

15

26-15

6.

Włókniarz Białystok

9

12

22-30

7.

Skra Czarna Białostocka

9

9

15-46

8.

Sokół Sokółka

9

6

12-75

9.

Sparta Augustów

9

3

1-72

10.

WISSA SZCZUCZYN

9

0

2-82

drukuj

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe