Dziś jest: Wtorek 06 czerwca 2023, Imieniny: Pauliny, Norberta .
RPO WP 2014-2020
Opublikowano: 2022-12-08

PLAC ZABAW NA PAWEŁKACH PO RENOWACJI

    Zgodnie z założeniami projektu pn.”Rewitalizacja zdegradowanego placu zabaw na działce 1163/63 w mieście Szczuczyn”, na Pawełkach odnowiono plac zabaw. Widok starej huśtawki, piaskownicy i altany znikł sprzed oczu mieszkańców osiedla. Zadanie zakładało demontaż starych urządzeń, które nie spełniały już swojej funkcji oraz ożywienie obiektu poprzez zamontowanie dwóch nowoczesnych zestawów zabawowych. Wyłoniony przetargiem wykonawca jeszcze jesienią wykonał wszelkie prace zawarte w umowie i z początkiem grudnia oddał do dyspozycji mieszkańców nowocześnie wyposażony plac zabaw.

    Miejsce zabaw na Osiedlu Pawełki jest już otwarte na stałych bywalców. Zapewne wiosną zatętni życiem, a okoliczne dzieciaki poczują radość z jego nowego wyglądu. Oba zestawy posiadają specjalne atesty, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pociechom. Pamiętajmy jednak, że to od nas zależy jak długo nasze dzieci czy wnuki będą cieszyć się nowym wyposażeniem placu zabaw. Dbajmy o prawidłowe korzystanie z jego infrastruktury i utrzymujmy na nim porządek. Szanujmy wspólne dobro!

Zadanie współfinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII: Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego, Priorytet inwestycyjny: 9.4 Inwestycje dokonywane w kontekście strategii na rzecz rozwoju lokalnego kreowania społeczności.

Całkowity koszt zadania: 117 000 zł Dofinansowanie: 92 610,35 zł
Wkład własny gminy: 24 389,65 zł

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 41

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe