Dziś jest: Czwartek 17 stycznia 2019, Imieniny: Antoniego, Rościsława .
Pytania do Burmistrza

Pytania odnośnie klubu tenisowego

    Czy możliwe jest utworzenie klubu tenisa ziemnego w naszym mieście i czy kiedykolwiek powstanie prawdziwy kort tenisowy?

Odpowiedź:

      Dzięki staraniom Starosty Powiatu Grajewskiego p. Jarosława Augustowskiego w 2010 roku do użytku oddany został kompleks boisk „Orlik”, na części wielofunkcyjnej znajduje się pole do gry w tenisa ziemnego. Warunki, które zapewnia ten obiekt są znakomite. (Moja opinia wynika z faktu, iż miałem okazję kilkukrotnie korzystać z tego obiektu, wprawdzie zmagałem się tam w meczach siatkarskich, ale obserwowałem również zmagania tenisistów.) Wiem również, że nie ma większych problemów z rezerwacją boiska.
      Jeśli chodzi o klub tenisowy szczerze powiedziawszy zależy to tylko i wyłącznie od tego, czy zbierze się grupa zapalonych ludzi, którzy będą chcieli robić coś więcej, niż tylko „zagrać meczyk” raz w miesiącu. Jeśli już jest, to zapraszam na spotkanie i rozmowę ze mną. Zobaczymy jakie są Wasze oczekiwania, porozmawiamy o pomysłach. Klub Tenisowy? Dlaczego nie! Ten pierwszy krok musi wykonać Pan pierwszy. Pozdrawiam.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1279

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe