Dziś jest: Wtorek 22 stycznia 2019, Imieniny: Anastazego Dzień Dziadka .
Pytania do Burmistrza

Kolektory słoneczne

    Droga Władzo:) Zrobiliście w gminie wielkie halo z kolektorami słonecznymi... A teraz wielka cisza... Czy można wiedzieć co za tym się kryje?? Pozdrawiam

Odpowiedź:

   Droga Poddana; Kamilo… (przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać) owe wielkie halo jak piszesz ma i będzie miało swój dalszy bieg... Wystarczy jednak już tych złośliwości i teraz na poważnie.

    Kamilo, musisz nauczyć się i zrozumieć, że działania takie jak projekty unijne maja swój niezmienny charakter, tempo i przebieg. Był więc etap przygotowywania projektu, a w nim działania wokół naboru chętnych, które określasz mianem halo. Całość dokumentacji została przez nas złożona w określonym czasie. Pierwszy etap oceny formalnej zakończył się powodzeniem, o czym dość szeroko informowaliśmy na łamach tego i innych portali: http://e-grajewo.pl/wiadomosc,Monta_instalacji_solarnych,19020.html

    Drugi etap, znacznie trudniejszy również okazał się dla nas szczęśliwy. Na 37 sklasyfikowane i ocenione pozytywnie projekty jesteśmy na niezwykle uważam wysokim 18 miejscu. Obecnie czekamy na oficjalne ogłoszenie puli przeznaczonych na to działanie środków finansowych i bardzo liczymy na to, że dla nas wystarczy.

    Poczytaj proszę:

http://www.rpowp.wrotapodlasia.pl/aktualnosci/2369,koniec-oceny-merytorycznej-wnioskow-na-kolektory-sloneczne.html

    Wyciąg z listy:

Wyciag

    Reasumując, ponad 130 instalacji solarnych do podgrzewania ciepłej wody, ma na dzień dzisiejszy coraz większe szanse na rzeczywistą realizację i od ostatecznej decyzji Urzędu Marszałkowskiego w tej sprawie dzielą nas już tylko dni.

    Pozdrawiam Kamilo jeśli jesteś w grupie zgłoszonych beneficjentów ostatecznych to serdecznie gratuluję.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1407

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe