Dziś jest: Niedziela 04 czerwca 2023, Imieniny: Franciszka, Karola .
PROW 2014-2020
Opublikowano: 2020-12-09

Świetlice wiejskie w miejscowości Lipnik i Guty

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Gmina bogatsza o nowe świetlice

    Dokładnie 18.11 br. odbył się odbiór końcowy zadania pn. Zaspokajanie potrzeb społeczności lokalnych poprzez budowę świetlic wiejskich w miejscowościach Lipnik i Guty, gm. Szczuczyn. Roboty budowlane rozpoczęły się z dniem 12 lipca 2019 r. a wykonywane były przez Firmę Handlowo-Usługową „Mag-Bud” Piotr Lipski.

    Inwestycja polegała na budowie dwóch budynków świetlic wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Powierzchnia użytkowa każdego z budynku wynosi ok. 82m². W środku wydzielono pomieszczenia sali ogólnej, socjalne, gospodarcze i toaleta. Ogrzewanie wewnątrz budynku zapewnia zlokalizowany w sali głównej kominek oraz grzejniki elektryczne.

    Operacja pn. „Zaspokajanie potrzeb społeczności lokalnych poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Lipnik, gm. Szczuczyn” mająca na celu budowę świetlicy wiejskiej celem zwiększenia dostępności do oferty kulturalnej i rekreacyjnej skierowanej do społeczności lokalnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość realizowanej operacji 317 798,14 zł, w tym ze środków EFRROW: 202 214,00 zł. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Biebrzański Dar Natury. 

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 750

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe