Dziś jest: Sobota 21 lipca 2018, Imieniny: Daniela, Wiktora .
Znajdujesz się tutaj: Strona główna
Strona główna

Opublikowano: 2018-07-18

Zapraszamy na Biebrzańskie Sianokosy 2018

Szanowni Państwo,

    Biebrzański Park Narodowy, Starostwo Powiatowe w Sokółce, Gmina Dąbrowa Białostocka, Gmina Lipsk w dniu 8 września 2018 r. organizują Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody „Biebrzańskie Sianokosy”. Zawody odbędą się w Biebrzańskim Parku Narodowym w Szuszalewie w pobliżu kładki turystycznej przy drodze nr 673 (droga Dąbrowa Białostocka – Lipsk), powiat sokólski, gmina Dąbrowa Białostocka. Początek zawodów – godz. 10.00. Rejestracja zawodników od godz. 8.30.

więcej

Opublikowano: 2018-07-18

Konkurs fotograficzny Rajdowej_12

    Rajdowa_12 działająca przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie w związku z planowanym otwarciem pierwszej szczuczyńskiej trasy rowerowej ogłasza konkurs fotograficzny na „Rowerowe Selfie”!

więcej

Opublikowano: 2018-07-18

Szczuczyniacy na Festiwalu w Czerwonem

    Centrum Kultury Gminy Kolno już po raz drugi było organizatorem Festiwalu Muzyczne Barwy Podlasia propagującego muzykę i kulturę ludową. Założeniem Festiwalu jest ukazanie piękna i bogactwa kulturowego ziemi podlaskiej, północnego Mazowsza, wschodnich Mazur i Suwalszczyzny.

więcej

Opublikowano: 2018-07-18

Pierwszy tydzień wakacji z BCK w Szczuczynie

    Pierwszy tydzień wakacji już za nami! Jak było? Pozwólcie, że oddamy głos tym, którzy skorzystali z wakacyjnej oferty Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie! Niech podzielą się z Wami wrażeniami!

więcej

Opublikowano: 2018-07-16

Gmina Szczuczyn przystąpiła do projektu "Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach"

Gmina Szczuczyn przystąpiła do projektu "Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach" realizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Białymstoku w partnerstwie z Podlaskim Biurem Planowania Przestrzennego i Fundacją Inicjatyw Regionalnych „Progres” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Opublikowano: 2018-07-12

Zielone światło dla Rajdowej

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie pozytywnie zaopiniowały wniosek w sprawie szczuczyńskiej trasy rowerowej złożony przez Artura Kuczyńskiego Burmistrza Szczuczyna w porozumieniu z grupą projektową Rajdowa_12 działającej przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie.

więcej

Opublikowano: 2018-07-03

I edycja konkursu dla mieszkańców woj. Podlaskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskim”

Drodzy Mieszkańcy!

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

więcej

Opublikowano: 2018-07-02

Rajd dla Niepodległej

    Rajd dla Niepodległej już za nami! Razem przejechaliśmy trasę Szczuczyn – Bzury – Niedźwiedzkie – Niećkowo – Szczuczyn! W ten sposób wspólnie z dziećmi uczciliśmy 100 – rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę! Rajdowcy udowodnili, że świętowanie tak ważnej daty nie musi być nacechowane dostojeństwem i powagą ale może mieć formę zabawy, która łączy wszystkich biorących w niej udział. Patriotyzm w szczuczyńskim wydaniu.

więcej

Opublikowano: 2018-06-27

Jubileusz Szczuczyniaków

    Pamiątkowe grawertony oraz podziękowania podpisane przez starostę powiatu grajewskiego Zygmunta Kruszyńskiego, Burmistrza Miasta – Artura Kuczyńskiego, Dyrektora BCK – Janusza Siemion, Kierownika MDKiS Janusza Marcinkiewicza oraz kierownika zespołu – Barbarę Paszkowską otrzymali członkowie zespołu oraz współpracujący z zespołem: Andrzej Skrodzki, Daniel Zamojski, Anna Marcinkiewicz, Grzegorz Waszkiewicz, Paweł Danowski, Bogdan Konopka.

więcej

Opublikowano: 2018-06-26

PALINOCKA

    Tradycyjnie już Szczuczyn powitał lato festynem „Palinocka”. W tegorocznym koncercie w parku przy Muzeum Pożarnictwa wzięli udział „Mali Szczuczyniacy” działający pod kierunkiem Andrzeja Szabelskiego przy Bibliotece-Centrum Kultury. Gościnnie wystąpił „Kolorowy Tabor” ze Szkoły Podstawowej w Słuczu prowadzony przez Alicję Tuzinowską. Obchodzący 25-lecia istnienia zespół „Szczuczyniacy” pod kierunkiem Barbary Paszkowskiej z BCK i pod kierownictwem muzycznym Marianny Ostrowskiej wystąpił w jubileuszowym koncercie. Zaprezentowała się również orkiestra dęta OSP w Szczuczynie i miejscowi karatecy. Wystąpiły ponadto zespoły 4 Ever i Regageside.

więcej

Opublikowano: 2018-06-26

41 Konkurs Piosenki – Szczuczyn

    Biblioteka – Centrum Kultury i Miejski Dom Kultury i Sportu byli organizatorami Konkursu Piosenki w dniu 23 czerwca b.r. Do udziału zgłosiło się 22 solistów w kategorii wiekowej 9-12 lat, 7 solistów w kategorii 13-16 lat oraz 1 zespół.

więcej

Opublikowano: 2018-06-21

Stowarzyszenie Nasz Szczuczyn i projekt - Czas na relaks!

    Jakie macie plany na wakacje? Jeżeli jeszcze o tym nie myśleliście to czas najwyższy! Zakończenie roku tuż, tuż…Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Czas na relaks! A może skorzystacie z naszej oferty?

więcej

Opublikowano: 2012-09-06

Ważna informacja CEIDG dla przedsiębiorców

    Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki BEZPŁATNE.

więcej

drukuj

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe