Dziś jest: Piątek 31 marca 2023, Imieniny: Ernesty, Kamila.
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2011
Opublikowano: 2011-10-06

Burmistrz Szczuczyna zaprasza do oddania głosu w wyborach

Szczuczyn, dn. 6 października 2011 r.

Szanowni Państwo

Mieszkańcy Miasta i Gminy Szczuczyn

Za trzy dni, kolejny raz będziemy mieli okazję skorzystać ze złotego prawa demokracji, prawa do oddania swego głosu i udziału w Wyborach Parlamentarnych. Chciałbym zwrócić się do Wszystkich z wielka prośbą o udział i aktywne włączenie się w proces demokratycznych wyborów naszych reprezentantów do Sejmu I Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Ktoś kiedyś powiedział "Nic o nas, bez nas" Niech te słowa staną się wyzwaniem, sygnałem, zachętą do tego, byśmy jak najliczniej stawili się przy urnach wyborczych. Marzeniem moim jest to, aby Miasto i Gmina Szczuczyn zaskoczyli wszystkich jak najwyższą frekwencją.

Oddanie głosu, jest ni mniej, ni więcej wypowiedzeniem w sposób jednoznaczny swego JA, wolnego, patrzącego w przyszłość i stawiającego na dobro Polski i Polaków. Mamy szansę wybierać spośród wielu kandydatów, znamy ich często dosłownie z własnego podwórka. Cóż jednak po dyskusjach, ocenach i debatach, skoro zabraknie nas w tym jednym, jedynym dniu, 9 października 2011 r. przy urnie wyborczej.

Jako Burmistrz Miasta i Gminy Szczuczyn, ale przede wszystkim jako mieszkaniec naszej "małej ojczyzny" proszę; Nie zostańcie w domach! Miasto i Gmina Szczuczyn muszą dać sygnał, że decydujemy sami o sobie i naszej przyszłości!

Szanując Waszą codzienną ciężką pracę, serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia 9 października w lokalach wyborczych.

Burmistrz Szczuczyna

Artur Kuczyński

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2030

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe