Dziś jest: Poniedziałek 18 grudnia 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2010
Opublikowano: 2010-11-05

UCHWAŁA Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczuczynie z dnia 4 listopada 2010 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010 r.

UCHWAŁA

MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W SZCZUCZYNIE

z dnia 4 listopada 2010 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010 r.

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) Miejska Komisja Wyborcza uchwala, co następuje:

§ 1

Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010 r. w składach określonych w załączniku do uchwały.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący

Miejskiej Komisji Wyborczej

Załącznik

do uchwały

Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczuczynie

z dnia 4 listopada 2010 r.

Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Szczuczyn

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1:

1.

Jolanta Chrostowska, zam: Szczuczyn

2.

Barbara Śleszyńska, zam: Szczuczyn

3.

Agnieszka Ostrowska, zam: Szczuczyn

4.

Ewa Witanowska, zam: Szczuczyn

5.

Ewa Janiszewska, zam: Szczuczyn

6.

Anna Borawska, zam: Rakowo

7.

Bogusław Tomasz Szlejter, zam: Szczuczyn

8.

Jan Jacek Kowalewski, zam: Szczuczyn

9.

Małgorzata Karwowska, zam: Szczuczyn

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2:

1.

Agnieszka Walczak, zam: Szczuczyn

2.

Beata Łagodzińska, zam: Szczuczyn

3.

Anna Skibniewska, zam: Niedźwiadna

4.

Iwona Gutowska, zam: Szczuczyn

5.

Anna Zalewska, zam: Szczuczyn

6.

Barbara Helena Załęcka, zam: Szczuczyn

7.

Katarzyna Kalinowska, zam: Szczuczyn

8.

Andrzej Szabelski, zam: Szczuczyn

9.

Emilia Karwowska, zam: Szczuczyn

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3:

1.

Justyna Zielińska, zam: Szczuczyn

2.

Wojciech Lendo, zam: Szczuczyn

3.

Edyta Dzięgielewska, zam: Szczuczyn

4.

Robert Puchalski, zam: Szczuczyn

5.

Joanna Dąbkowska, zam: Szczuczyn

6.

Łukasz Świderski, zam: Szczuczyn

7.

Wioletta Zamojska, zam: Szczuczyn

8.

Wojciech Stanisław Czerkas, zam: Szczuczyn

9.

Wojciech Nieradko, zam: Szczuczyn

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4:

1.

Artur Rostek, zam: Dołęgi

2.

Wojciech Łapiński, zam: Szczuczyn

3.

Dariusz Bogdan, zam: Świdry Awissa

4.

Karol Kozikowski, zam: Szczuczyn

5.

Jarosław Skrodzki, zam: Szczuczyn

6.

Agnieszka Fadrowska, zam: Szczuczyn

7.

Roman Borawski, zam: Szczuczyn

8.

Krystyna Cichocka, zam: Niećkowo

9.

Andrzej Walendzik, zam: Niećkowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5:

1.

Tomasz Rostek, zam: Dołęgi

2.

Sylwia Katarzyńska, zam: Szczuczyn

3.

Monika Kaliszewska, zam: Szczuczyn

4.

Bogusław Ramotowski, zam: Szczuczyn

5.

Krzysztof Kosakowski, zam: Szczuczyn

6.

Dariusz Komosiński, zam: Szczuczyn

7.

Andrzej Makuszewski, zam: Szczuczyn

8.

Dariusz Truszkowski, zam: Czarnowo

9.

Brygida Kurzątkowska, zam: Mazewo

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2078

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe