Dziś jest: Niedziela 26 marca 2023, Imieniny: Teodora, Emanuela .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2008
Opublikowano: 2008-07-21

Ogłoszenie o wyniku konkursu na: Usługi integracji społecznej

OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONKURSU

Burmistrz Szczuczyna informuje, że Komisja Konkursowa powołana celem wyboru usługodawców realizujących Program Integracji Społecznej stanowiący część Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich w dniu 21.07.2008 r. rozstrzygnęła złożone w odpowiedzi na Zaproszenie do składania ofert z dnia 25.06.2008 r. oferty konkursowe w następujący sposób:

1. Na usługi określone w "Zaproszeniu do składania ofert" pkt 4.1: podtrzymywanie i wskrzeszanie obrzędów i tradycji ludowych w gminie, w tym organizowanie okolicznościowych uroczystości, promowanie zdrowego stylu życia, organizacja wypoczynku, promowanie nowych technologii edukacyjnych

Wpłynęła 1 oferta, złożona przez MIEJSKI DOM KULTURY w Szczuczynie występującym w Partnerstwie z TYGODNIKIEM "KONTAKTY". Oferta ta spełnia wymogi formalne i kryteria ustalone w regulaminie.

2. Na usługi określone w "Zaproszeniu do składania ofert" pkt 4.2: podnoszenie aktywności mieszkańców. Integracja poprzez sport i zabawy plenerowe, w tym zajęcia sportowe

Wpłynęła 1 oferta, złożona przez MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY "WISSA" występującym w Partnerstwie z BANKIEM SPÓŁDZIELCZYM w SZCZUCZYNIE. Oferta ta spełnia wymogi formalne i kryteria ustalone w regulaminie.

3. Na usługi określone w "Zaproszeniu do składania ofert" pkt 4.3: utworzenie i prowadzenie świetlicy wielofunkcyjnej, pomoc w eliminowaniu problemów w nauce, stworzenie możliwości rozwoju własnych zainteresowań, organizowanie wypoczynku w czasie wolnym od nauki.

Wpłynęła 1 oferta, złożona przez SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ w NIEDŹWIADNEJ. Oferta ta spełnia wymogi formalne i kryteria ustalone w regulaminie.

zatwierdził:

BURMISTRZ SZCZUCZYNA

inż. Waldemar Szczesny

Szczuczyn, dn. 21.07.2008 r.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2004

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe