Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2022
Opublikowano: 2022-05-30

Wakacyjna AktywAKCJA w BCK w Szczuczynie

    Polski Fundusz Rozwoju ogłosił 2 edycję Programu Wakacyjna AktywAKCJA. Do Programu napłynęło prawie 990 wniosków. Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, Komisja postanowiła przyznać granty aż 104 organizacjom z całej Polski na realizację autorskich wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Do Programu Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zgłosiła autorski projekt „Polska i Ukraina to jedna drużyna!”, który decyzją Komisji otrzymał 5000 zł.

Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizacja wybranych projektów. Nie możemy się doczekać! Tegoroczny wakacyjny projekt jest wyjątkowy! Napisaliśmy go z myślą o ukraińskich mieszkańcach Szczuczyna. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony wakacyjny czas pozwoli nam się jeszcze lepiej poznać. Co zaowocuje jeszcze głębszą polsko - ukraińską przyjaźnią.

Partnerem programu jest Centralny Dom Technologii CDT.

PS. Pamiętacie fakt, że uczestniczyliśmy w 1 edycji Programu Wakacyjna AktywAKCJA? W zeszłym roku otrzymaliśmy również 5000 zł na realizację projektu „Zakręceni Rowerzyści - Kolorowa Gmina Szczuczyn”. Tym bardziej cieszy nas udział w 2 edycji.

WIEMY, ŻE RAZEM Z WAMI CZEKA NAS ŚWIETNA ZABAWA!

Andrzej Kosmowski / koordynator projektu
Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 266

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe