Dziś jest: Poniedziałek 05 czerwca 2023, Imieniny: Bonifacego, Waltera .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2021
Opublikowano: 2021-09-21

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Taka niespodzianka!

Z samego rana Gwiazda niecierpliwie tuptała nóżkami i powtarzała:

„Dzisiaj wyjątkowe święto! Wyjątkowe! Dzień Przedszkolaka! Szybciej, szybciej – nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę tych małych krasnali! Chodźcie jedziemy!”

W ekspresowym tempie zorganizowaliśmy zespół i wyruszyliśmy w odwiedziny do najmłodszych Jubilatów w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej i Szkole Podstawowej im Władysława Broniewskiego w Szczuczynie. Dziecięce uśmiechy i przybite piątki naprawdę sprawiły nam ogromną satysfakcję!

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka jeszcze raz w imieniu Dyrekcji i całego zespołu Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, a szczególnie Gwiazdy składamy wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia! Aby każdy dzień był pełen niespodzianek i radości, a uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy!

    W tym szczególnym dniu składamy także serdeczne życzenia wszystkim rodzicom, opiekunom i pracownikom placówek. Niech trud, jaki każdego dnia wkładacie w kształtowanie osobowości młodego człowieka, przyniesie Wam ogromną radość i satysfakcję.

PS. Gwiazda nie byłaby sobą gdyby nie trzymała czegoś w zanadrzu. Wykombinowała, żeby zaprosić najmłodszych (Przedszkolaków i Zerówkowiczów) do udziału w konkursie „Domowe Laboratorium: Buduję robota!”. NA zadane przez nas nasze pytanie: „Myślisz, że będą chętni do udziału w konkursie?”, odpowiedziała: „Z pewnością! Jestem ogromnie ciekawa jakie roboty powstaną! Jakie imiona zostaną im nadane!”. Hmmm cóż nie sposób nie zgodzić się z Gwiazdą. Nas też intryguje co stworzą najmłodsi konstruktorzy!

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 440

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe