Dziś jest: Poniedziałek 05 czerwca 2023, Imieniny: Bonifacego, Waltera .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2021
Opublikowano: 2021-07-02

BCK w Szczuczynie z wyróżnieniem Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival 2021

    Gra terenowa „Literacki Matrix” Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo „Zwyrtała 2021” organizowanego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej „Rabka Festival 2021”.

Serdecznie dziękujemy jury konkursowemu w składzie: Anna Janus-Sitarz, Grzegorz Leszczyński i Konstanty Przybora za docenienie naszej autorskiej gry!

Gratulacje i wyrazy uznania ślemy innym nagrodzonym i wyróżnionym bibliotekom i fundacjom:
Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumii, Fundacji Burza Mózgów, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kielcach.

    Organizatorem Konkursu jest Agencja Promocyjna OKO Iwona Haberny działająca we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Rabce - Zdroju, Centrum Badań Edukacyjnych i Kształcenia Ustawicznego na Wydziale Polonistyki Uniwersytet Jagielloński i Uzdrowisko Rabka.

    „LITERACKI Matrix” to gra terenowa, którą zrealizowaliśmy podczas Kulturalnych Wakacji edycji 2020 organizowanych przez Bibliotekę - Centrum Kultury w Szczuczynie.

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 442

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe