Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-07-10

SERCE DLA SZCZUCZYNA - STOWARZYSZENIE NASZ SZCZUCZYN

Szanowni Państwo,

    Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” jest pozytywną grupą lokalnych patriotów. Robimy akcje ze Szczuczynem i dla Szczuczyna. Cele statutowe są jasno określone: robimy wszystko by rozruszać nasze miasto, by uświadomić społeczeństwu jaki potencjał społeczny i historyczny ma Szczuczyn. Zachęcić turystów do odwiedzania naszej „małej Ojczyzny”, a inwestorów, do związania swoich planów biznesowych właśnie z tym miejscem.

    Prowadzimy szereg akcji społecznych: współorganizujemy akcje krwiodawstwa, znane Wam doskonale zbiórki pieniężne (kwesty) na ratowanie zabytków (ich renowację) na lokalnym cmentarzu, akcje charytatywne i dobroczynne, współorganizujemy zimowy i letni czas wolny dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych (ferie zimowe, wakacje).

    Jak wspomnieliśmy prowadzimy akcje charytatywne i dobroczynne. Kilka ostatnich akcji to zbiórka nakrętek, które przeznaczamy na pomoc dla różnych fundacji i ich podopiecznych.

W związku z tym chcielibyśmy zakupić instalację w kształcie serca do zbiórki nakrętek. Wspomnianą instalację chcielibyśmy zamontować przed siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” (ul. Łomżyńska 11).

    Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą do wszystkich firm, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych o wsparcie zakupu takiej instalacji.

    Za okazane wsparcie już dziś składamy serdeczne podziękowania. Niech uśmiech na twarzach tych, którym możemy pomóc będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.

    Gdyby byli Państwo zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy prosimy o kontakt telefoniczny:

Andrzej Kosmowski, tel. 501639043 lub e-mail: naszszczuczyn@wp.pl

    Wpłat prosimy dokonywać na konto: Bank Spółdzielczy w Szczuczynie, nr. konta: 97 8768 0003 0000 0130 2000 0010 z dopiskiem SERCE DLA SZCZUCZYNA

Z poważaniem
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn”
Anna Wojsław

Foto: https://www.tvregionalna24.pl/data/articles/s4_30405_pierwsze_nakretki_z_malborskiego_serca_trafily_do_malej_kornelki.jpg

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 740

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe