Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-08-13

OGŁOSZENIE BURMISTRZA SZCZUCZYNA w sprawie ustalenia zasad obsługi interesantów Urzędu Miejskiego w Szczuczynie w związku z wystąpieniem stanu epidemii (strefa żółta)

    W związku z ogłoszeniem terenu powiatu grajewskiego strefą żółtą, informuję, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli zmienione zostają zasady przyjmowania interesantów Urzędu Miejskiego w Szczuczynie

od dnia 14 sierpnia 2020 roku

Nadal istnieje ryzyko związane z pandemią i zarażenia się koronawirusem, w związku z tym osoby zobowiązane są przychodzić do urzędu w maseczkach i rękawiczkach. Przy wejściu można zdezynfekować ręce. Do każdego z referatów wpuszczane będą jednorazowo po 2 osoby. Urzędnicy proszą o zachowanie odstępów dwumetrowych czekając na wejście do poszczególnych pokoi.

Z pracownikami Urzędu Miejskiego w Szczuczynie można kontaktować się:

  • telefonicznie – centrala urzędu 86 2735080 lub bezpośrednio z poszczególnymi pracownikami,
  • poprzez e-mail: um@szczuczyn.pl,
  • poprzez platformę e-puap.

Przy załatwianiu spraw urzędowych zachęcam do korzystania z elektronicznych form obsługi.

Bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów, z zastrzeżeniem, że tej zasady nie stosuje się w stosunku do:

  • dziecka do ukończenia 13 roku życia;
  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie;
  • osoby wymagającej pomocy tłumacza;
  • innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

Przypominam o obowiązku zachowania szczególnej ostrożności i stosowania indywidualnych środków ochrony osobistej przez interesantów oraz obsługujących ich urzędników.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 603

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe