Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-06-25

Kulturalne Wakacje z filią biblioteczną w Niećkowie

    Filia Biblioteczna w Niećkowie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie to jedyna filia na terenie gminy Szczuczyn. Filia w pełni wyremontowana, dająca możliwość korzystania z komputerów i bezprzewodowego Internetu. Filia oferująca swoim czytelnikom i użytkownikom aktualne wydania prasy lokalnej i krajowej a także nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na terenie filii znajduje się też plac rekreacyjno – sportowy wyposażony m.in. w mini boisko do koszykówki czy urządzenia do zabaw dla dzieci.

Filia biblioteczna w Niećkowie jak co roku zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia i warsztaty plastyczne, ruchowe, komputerowe, literackie, z kreatywności w ramach „Kulturalnych Wakacji”.

Zajęcia i warsztaty odbywać się będą od 07.07.2020r. (wtorek) w godzinach:

poniedziałek – czwartek w godzinach 12:00 – 15:00

Koszty materiałów plastycznych w pełni pokrywa Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie po uprzednim zgłoszeniu ich zapotrzebowania. Jeżeli zaistnieje potrzeba dostawy sprzętu multimedialnego (laptopy/tablety) dla uczestników zajęć i warsztatów wakacyjnych w filli bibliotecznej – BCK w Szczuczynie taki sprzęt jest w stanie dostarczyć.

    Wszelkich informacji na temat zajęć i warsztatów organizowanych przez filię biblioteczną w Niećkowie i Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie można uzyskać w siedzibie: osobiście w filii w Niećkowie lub telefonicznie (86) 2621038 oraz w BCK w Szczuczynie osobiście lub telefonicznie (86) 2621036 / (86) 2621037.

    W związku z obecną sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID – 19 prosimy o przestrzeganie rygoru sanitarnego.

Serdecznie zapraszamy!

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 649

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe