Dziś jest: Wtorek 29 listopada 2022, Imieniny: Błażeja, Saturnina .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-02-17

Koncert Walentynkowy w BCK w Szczuczynie

    Koncert Walentynkowy w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie za nami!

    Pomysł koncertu to całkowicie spontaniczna myśl. Przedyskutowaliśmy różne koncepcje… wybraliśmy repertuar… opracowaliśmy scenariusz… I odliczaliśmy dni do soboty.

    Chcieliśmy i tak zorganizowaliśmy koncert aby pokazać, że o miłości można mówić i śpiewać na poważnie i z humorem. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami sobotnie popołudnie. Mamy nadzieję, że formuła Koncertu Walentynkowego podobała się naszym gościom.

    Walentynkowy Koncert otworzył Janusz Siemion – dyrektor BCK w Szczuczynie. Koncert poprowadziły Wiktoria Solińska i Weronika Karpińska. O dobry humor publiczności zadbali Katarzyna Krystowczyk, Natalia Kozikowska, Krystian Pawłowski i Sebastian Rydzewski prezentując dowcipy o miłości i skecz pt. „Żeby było jak kiedyś”.

    Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Nikola Sienkiewicz, Julia Wróblewska, Piotr Żebrowski zaprezentowali utwory muzyczne mówiące o przyjaźni, miłości – tej szczęśliwej, nieszczęśliwej, oczekiwanej i spełnionej.

    Koncert Walentynkowy zorganizowaliśmy w ramach projektu: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków” realizowanego w BCK w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2019” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Andrzej Kosmowski
koordynator OKG Równać Szanse 2019
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 741

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe