Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 20020-12-30

DOFINANSOWANIE Z MKiDN DLA BCK W SZCZUCZYNIE

DOFINANSOWANIE Z MKiDN NA ZAKUP USŁUG DOSTARCZANIA PUBLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach Programu Wieloletniego “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie otrzymała ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa dodatkowe dofinansowanie w wysokości 6.230,00 zł na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

    Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki będą mogli mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać za darmo na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie już od stycznia 2021 roku udostępni swoim Czytelnikom kody umożliwiające korzystanie z cyfrowej biblioteki Legimi.

Aby otrzymać indywidualny kod dostępu wystarczy:

  • wysłać e-mail na adres: bckszczuczyn@wp.pl (w tytule wiadomości należy wpisać: "kod Legimi", a w treści swoje imię i nazwisko oraz adres),
  • zadzwonić pod nr tel. 86 262 10 36 lub 86 262 10 37
  • przyjść do biblioteki osobiście.

Od daty aktywowania kodu na okres jednego miesiąca uzyskuje się dostęp do bazy prawie 60 000 e-booków.

Liczba kodów na każdy miesiąc jest ograniczona! Kody wydawane są tylko czytelnikom zarejestrowanym w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie i posiadającym aktywny numer użytkownika biblioteki.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 463

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe