Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-11-04

Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie zwycięzcą wojewódzkiego konkursu na literacką grę biblioteczną

    Dnia 04.11.2020r. (środa) o godzinie 10:00 rozpoczęła się XI Regionalna Konferencja Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego w formule online podczas, której rozstrzygnięto konkurs „Literacka gra biblioteczna” ogłoszony przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Konkurs polegał na przygotowaniu i przeprowadzeniu gry terenowej opartej na dowolnie wybranych elementach literatury. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie do wspomnianego konkursu zgłosiła przedsięwzięcie zrealizowane w okresie Kulturalnych Wakacji a mianowicie grę terenową „Literacki Matrix”, która uzyskała wysokie uznanie jury konkursowego.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Literacka gra biblioteczna” i zdobyła nagrodę główną Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego – pamiątkowy grawerton, bon o wartości 2000 zł na zakup nowości wydawniczych i wysokiej klasy aparat fotograficzny.

Szczuczyńska biblioteka uhonorowana została też nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Serdecznie gratulujemy innym nagrodzonym i wyróżnionym bibliotekom.

Dziękujemy Pani Dyrektor Jolancie Gadek i zespołowi Książnicy Podlaskiej za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawym i nowatorskim przedsięwzięciu.

Dziękujemy Marszałkowi Województwa Podlaskiego
Arturowi Kosickiemu za słowa uznania i wsparcia.

Dyrekcja i Pracownicy
Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

Zdjęcia: Małgorzata Sawicka /Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 637

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe