Dziś jest: Wtorek 29 listopada 2022, Imieniny: Błażeja, Saturnina .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2020
Opublikowano: 2020-11-26

BCK w Szczuczynie -lokalnym organizatorem Tropem Wilczym w 2021 roku

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem IX ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2021” a po raz czwarty organizowanej w Szczuczynie.

    IX ogólnopolska edycja Tropem Wilczym a IV edycja szczuczyńska nie będzie taka sama jak poprzednie – będzie być może większym wyzwaniem dla nas wszystkich. Czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na organizację biegu w tradycyjnym już marcowym terminie i formule? Na to pytanie na dzień dzisiejszy i tak naprawdę w najbliższej przyszłości nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć...

Jesteśmy w kontakcie z koordynatorem ogólnopolskim Biegu Tropem Wilczym, który przekazał nam informację o planowanej zmianie terminu samego biegu.
I tutaj prosimy Państwa o cierpliwość. Jak tylko jako Lokalny Organizator uzyskamy informacje o konkretnej dacie niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.
Przekażemy też szczegóły dotyczące samej formuły biegu i jego całej organizacji.

    A zanim poznamy dokładną datę Biegu Tropem Wilczym wykorzystajmy ten czas i pochylmy się nad sylwetkami bohaterów IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym.

Dla kogo pobiegniemy w IX edycji?

„Dla tych , którym odebrano życie i zdrowie i dla tych, które o to szafowane przez konspiracyjne okoliczności życie i zdrowie troszczyły się z narażaniem własnego. Jeden chłopak i cztery dziewczyny. Cztery sanitariuszki”.

Na naszej stronie facebookowej Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie prezentować będziemy sylwetki wspomnianych bohaterów.

Wszelkich informacji na temat IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym a IV w Szczuczynie uzyskać można telefonicznie lub drogą e-mailową:

Andrzej Kosmowski
lokalny koordynator Tropem Wilczym
tel. 501639043
e-mail:
bckszczuczyn@wp.pl

Andrzej Kosmowski
Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 579

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe