Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2019
Opublikowano: 2019-01-30

Seniorze nie daj się oszukać! - kolejne spotkanie z cyklu "Zawsze Aktywni"

    W dniu 29 stycznia 2019 r. w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zawsze Aktywni”.

    Naszymi gośćmi byli: Pani Grażyna Rodzeń z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Pan Mariusz Wojciechowski - Powiatowy Rzecznik Konsumentów, asp. sztab. Mariusz Nitkowski - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grajewie oraz sierż. sztab. Jacek Smaługa - Dzielnicowy Miasta i Gminy Szczuczyn.

    Tematem przewodnim naszego spotkania było bezpieczeństwo seniorów w różnych aspektach życia. Nasi goście przekazali informacje na temat najnowszych technik i metod działań oszustów, przestrzegali uczestników przed podpisywaniem różnych umów, a także udzielili rad, jak się z takich kłopotów najłatwiej wyplątać. Podczas spotkania rozmawialiśmy również o przemocy wobec osób starszych, bezpieczeństwie w naszym mieście oraz o bezpiecznym poruszaniu się po nieoświetlonych drogach. Uczestnicy chętnie zadawali pytania i dzielili się swymi spostrzeżeniami, natomiast nasi goście cierpliwie wysłuchiwali pytań i udzielali odpowiedzi. Wszystkim serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie „Zawsze Aktywnych”.

Anna Akus-Szklarzewska

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 957

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe