Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2019
Opublikowano: 2019-06-25

RUSZA REKRUTACJA DO NOWEGO PROJEKTU!

RUSZA REKRUTACJA DO NOWEGO PROJEKTU!

AKCJA REAKTYWACJA! SZCZUCZYN! RÓWNAĆ SZANSE 2019!

Informowaliśmy już Państwa, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała dofinansowanie w kwocie 40000 zł na realizację młodzieżowego projektu w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2019” pt: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków”. Reaktywować będziemy ludowe pieśni i przyśpiewki, często zapomniane czy nieznane szerszej publiczności a które niewykluczone, że niejednokrotnie każdy z nas słyszy gdy przebywa w towarzystwie swoich dziadków.

Oto pierwsi uczestnicy projektu! Utalentowani optymiści pełni energii i chęci do pracy.

Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Weronika Karpińska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Wiktoria Solińska, Julia Wróblewska, Zofia Wszeborowska, Arkadiusz Alicki, Sebastian Rydzewski, Piotr Żebrowski.

Będziemy informować Was o kolejnych uczestnikach, którzy do nas dołączą! Śledźcie nas na Facebook’u – strona Akcja Reaktywacja: https://www.facebook.com/Akcja-Reaktywacja-1801730610090076/ i Instagramie: https://www.instagram.com/akcja_reaktywacja/

Każda osoba w wieku 13-19 lat może przystąpić do wspomnianego projektu. To niepowtarzalna szansa na rozwinięcie swoich zainteresowań, nawiązanie ciekawych kontaktów i zapisanie się w historii naszego miasta i gminy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ogólnopolski Konkurs Grantowy „Równać Szanse 2019” prowadzony jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Andrzej Kosmowski

koordynator OKG RÓWNAĆ SZANSE 2019

BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 937

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe