Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2019
Opublikowano: 2019-01-07

Ferie zimowe z BCK w Szczuczynie

KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!!

    Ferie zimowe… Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!). Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki - Centrum Kultury w Szczuczynie!

    Pracownicy BCK w Szczuczynie przygotowali i zorganizowali cykl zajęć plastycznych, sportowych, tanecznych, edukacyjnych, kulinarnych, multimedialnych a także wyjazdy na lodowisko, do kina czy parku trampolin. W organizację ferii zimowych aktywnie włączył się Zespół Szkół w Niećkowie. Dzięki dyrekcji i pracownikom szkoły zorganizowany zostanie kulig z ogniskiem i jeśli pogoda nie spłata figla będzie to znakomita okazja by nacieszyć się w pełni zimową aurą.

    W tym roku w ramach ferii zimowych ogłaszamy konkurs „AKTYWNI W BCK”. Przez cały okres zimowiska będziemy obserwować uczestników zajęć i wyjazdów a najbardziej aktywni na koniec ferii otrzymają nagrodę niespodziankę. Ale żeby sprawiedliwości było zadość pracownicy BCK w Szczuczynie także poddadzą się ocenie feriowiczów, którzy na koniec ferii ocenią nas wg konkursowych kryteriów. Będzie się działo!

    Chcielibyśmy zaznaczyć, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z załączonym planem (o ewentualnych zmianach uczestnicy ferii będą informowani na bieżąco).

    Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) jest do dyspozycji dzieci i młodzieży w godzinach otwarcia: w tygodniu w godz. 10:00 – 17:00 a w soboty BCK w Szczuczynie w godz. 10:00 – 15:00.

    Szczególną uwagę prosimy zwrócić na wyjazdy organizowane w czasie ferii zimowych. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego pod uwagę brana będzie kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnienie formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Szanowni rodzice i opiekunowie, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod siedziby Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Wszelkich informacji na temat ferii zimowych możecie uzyskać w siedzibie Biblioteki - Centrum Kultury w Szczuczynie, ul. Łomżyńska 11, 19-230 Szczuczyn lub telefonicznie 501639043, 86 2621036 / 86 2621037.

    Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu!

Andrzej Kosmowski
BCK Szczuczyn

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1047

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe