Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2019
Opublikowano: 2019-05-24

40000 zł dla BCK w Szczuczynie w ramach OKG Równać Szanse 2019

Szanowni Państwo,

Z wielką dumą i radością informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała dofinansowanie w kwocie 40000 zł na realizację projektu w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2019” pt: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków”.

    Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym etapem było przygotowanie diagnozy środowiska lokalnego gdzie wystartowało 97 instytucji z całej Polski. Decyzją Komisji Ekspertów do drugiego etapu zakwalifikowało się 65 organizacji (w tym gronie szczuczyńska biblioteka) z czego 54 złożyło wniosek z autorskim projektem.

    Decyzją Komisji Ekspertów dofinansowanie uzyskało 25 projektów złożonych w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym w tym Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie!

    O szczegółach projektu będziemy Państwa informować.

    Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, szczególnie dzieciom i młodzieży, za szczere wypowiedzi i opinie podczas przeprowadzanej przez nas diagnozy i podczas pisania projektu.

    Ogólnopolski Konkurs Grantowy „Równać Szanse 2019” prowadzony jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

    Więcej informacji tutaj: https://rownacszanse.pl/2019_okg_wyniki

Andrzej Kosmowski
koordynator OKG „Równać Szanse 2019”
BCK w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 917

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe