Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-05-11

Oliwia Patrycja Bikowska - finalistką konkursu "Plastic isnt fantastic"

    Dnia 9 maja 2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Plastic isn’t fantastic” zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Ziemi. Pierwsze miejsce zajęła Oliwa Patrycja Bikowska - uczennica trzeciej klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół im Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Oliwia jest mieszkanką szkolnego internatu w którym realizuje swoje pasje artystyczne pod opieką Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan.

    W ubiegłym roku zajęła 1 miejsce w kategorii szkół średnich w konkursie plastycznym „Portret Szczuki” oraz zwyciężyła w konkursie „Moje miasto Szczuczyn” zorganizowanym z okazji 325-lecie nadania praw miejskich dla Szczuczyna. Organizatorem konkursów była Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie.

    Warto wspomnieć, że Oliwia jest też laureatką szóstego międzybursowego konkursu plastycznego na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia z wakacji " zorganizowanego przez bursę nr.3 w Łomży gdzie zajęła 1 miejsce pokonawszy 63 prace z województwa podlaskiego zaś w 7 międzybursowym konkursie plastycznym na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia z Łomży" otrzymała nagrodę dyrektora bursy nr.3.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1134

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe