Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-04-16

Konkurs plastyczny Portret Szczuki - BCK w Szczuczynie

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wspólnie z Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie już od 3 lat organizuje happening z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki, który ma miejsce w centrum miasta tj. Nowym Parku. Rokrocznie w organizację aktywnie włącza się młodzież, która realizuje projekty w ramach programu Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży a finansowane przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

    W tym roku projekt realizowany jest pod hasłem „Odjazdowa gmina – zorganizowanie trasy rowerowej” przez grupę młodzieży, którzy tworzą Rajdową_12.

    W ramach happeningu organizowane są gry i konkursy skierowane do dzieci i młodzieży ale też promowany jest sam projekt. Tradycyjnie już BCK w Szczuczynie ogłasza konkurs plastyczny na portret St. A. Szczuki a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 maja br. podczas happeningu.

    Więcej informacji o samym happeningu już niebawem. Trwają rozmowy i prace nad jego organizacją. Zdradzić możemy jeden pewny fakt a mianowicie datę i miejsce tejże imprezy tj. 08.05.2018r., Nowy Park w Szczuczynie. Liczymy na Waszą obecność.

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

Do pobrania:

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1489

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe