Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-01-26

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w BCK w Szczuczynie

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki adresowanego do czytelników korzystających z bibliotek publicznych – dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach tego projektu w Centrum Kultury powstał Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci. Z myślą o najmłodszych czytelnikach odbywać się będą spotkania podczas których głównym tematem będzie książka (ale nie tylko).

    Co łączy świat wirtualny i książki? Czy książka tradycyjna to przeżytek? Co wspólnego może mieć technika i książka? Czy wspólne czytanie książek i dyskutowanie o literaturze może być interesujące? Czy w dzisiejszym świecie mamy czas na chwilę refleksji nad tym co czytamy? Jakie wartości wnosi w nasze życie książka? Czy utożsamiamy się z książkowymi bohaterami? Czy czytanie sprawia nam frajdę? Czy książka jest kluczem, który otwiera drzwi do innych światów?

    Odpowiedź na te wszystkie pytania i wiele, wiele innych poznacie podczas spotkań szczuczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

    Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Anna Wojsław
Andrzej Kosmowski

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1443

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe