Dziś jest: Wtorek 21 marca 2023, Imieniny: Benedykta, Lubomira .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-03-19

Drugi Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego o Puchar Burmistrza Szczuczyna już za nami!

Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki
– hala sportowa / 18.03.2018r. / godzina 10:00 /

    Memoriał rozegrano dla uczczenia pamięci Jarosława Augustowskiego Starosty Powiatu Grajewskiego, dla którego siatkówka była królową sportu. Zawodników powitał burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński. Następnie Janusz Marcinkiewicz kierownik Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie w obecności kapitanów drużyn dokonał losowania grup.

    Na hali sportowej współzawodniczyło ze sobą pięć drużyn. Rozgrywki odbyły się wg reguły „każdy z każdym”. Meczom sędziowali: Ireneusz Parypa i Jacek Jaworowski.

    W tę słoneczną niedzielę czuć było atmosferę zaciętej rywalizacji, nagłe skoki adrenaliny a przede wszystkim sportowego ducha rywalizacji. Nie zabrakło też osób, które z zaciekawieniem śledziły toczące się boje na hali sportowej. Po wielu potyczkach końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce dla drużyny AZS Grajewo w składzie: Daniel Ajdyn, Maciej Borawski, Łukasz Choynowski, Mariusz Wielgat, Maciej Zajkowski.

II miejsce przypadło drużynie Szczuczyn II w składzie: Artur Dobrzycki, Przemysław Piwko, Ireneusz Piwko, Małgorzata Piwko, Paweł Modzelewski, Bogdan Zadrożny, Tomasz Mioduszewski.

    W dalszej kolejności uplasowały się drużyny:

III miejsce – Koleś Team

IV miejsce – Szczuczyn I

V miejsce – Oldboy 50 +

    Niedziela Drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Gratulacje i wyrazy uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w dzisiejszym turnieju.

Do zobaczenia ZA ROK!

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1536

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe