Dziś jest: Środa 22 marca 2023, Imieniny: Bogusława, Katarzyny .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-01-11

Zakończono nabór na przydomowe oczyszczalnie

    Informujemy, iż zakończyliśmy nabór ankiet dotyczących budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w gospodarstwach domowych od osób wyrażających chęć uczestnictwa w projekcie. Ostatecznie do Urzędu Miejskiego w Szczuczynie wpłynęło 91 ankiet, w tym 6 szt. na budowę dużych oczyszczalni, 73 szt. średnich oczyszczalni oraz 12 szt. małych oczyszczalni. Obecnie pracownicy Referatu Rozwoju i Inwestycji kompletują wniosek o dofinansowanie projektu, który najpóźniej w dniu 31 stycznia 2017r. zostanie złożony do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

    Przypominamy, że po pozytywnej ocenie złożonego wniosku, pozyskane zostanie 63,63% kosztów kwalifikowalnych budowy przydomowej drenażowej oczyszczalni ścieków. Wszelkie szczegóły dotyczące wysokości dofinansowania oraz wkładu własnego zostaną przekazane zgłoszonym osobom, po podpisaniu umowy o dofinansowanie projektu oraz przeprowadzeniu procedury przetargowej.

    Jednocześnie informujemy, iż jest jeszcze możliwość aby osoby, które nie zdążyły złożyć odpowiednich dokumentów w terminie, zgłosiły chęć przystąpienia do projektu (Urząd Miejski w Szczuczynie, pokój nr 10). W takim przypadku, osoba taka zostanie zapisana na listę rezerwową. Lista rezerwowa uprawniała będzie do wybudowania przydomowej oczyszczalni z dofinansowaniem w zamian za osobę z listy głównej, która zrezygnuje z budowy lub nie będzie miał możliwości technicznych wybudowania oczyszczalni na swoim terenie.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1675

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe