Dziś jest: Piątek 30 października 2020, Imieniny: Zenobii, Przemysława .
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-07-17

„Wakacje na sportowo” w Niećkowie

    Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” przeprowadziło w sobotę 15 lipca 2017r. drugą turę eliminacji rozgrywek w ramach projektu „Wakacje na sportowo”. Zawody odbyły się w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

    W mini lidze piłki nożnej zwyciężyła drużyna „FC Bzury”. Poza tym odbyły się mecze towarzyskie: drużyny męskiej i żeńskiej oraz mecz chłopcy z „FC Bzury” kontra strażacy. Drużynę strażaków wspomógł sołtys z Bzur.

    Tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna dziewcząt „Cukiereczki”. Zacięta rywalizacja dzieci w pokonywaniu toru przeszkód zainspirowała strażaków do próby swych sił i ich naprędce skrzyknięta drużyna „FC Strażaki” wystartowała poza konkursem.

    Zawody zakończyły się przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Szymi. Dziękujemy dyrektorowi Zespołu Szkół w Niećkowie za zaangażowanie i udostępnienie placu do rozgrywek.

    Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”, Urząd Miejski w Szczuczynie oraz jednostki OSP z terenu gminy. Strażacy z Bzur, Niećkowa i Szczuczyna zadbali o bezpieczeństwo w czasie tych eliminacji oraz pomogli je zorganizować. Następne rozgrywki odbędą się 28 lipca (piątek) o godz. 10:00 przy świetlicy wiejskiej w Bęćkowie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 890

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe