Dziś jest: Sobota 31 października 2020, Imieniny: Saturnina, Augusta.
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-04-11

Prośba o wsparcie Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru I. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Władysława Liniarskiego ps. "Mścisław"

    Społeczny Komitet Fundatorów Sztandaru zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie inicjatywy ufundowania sztandaru 1. Podlaskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. Władysława Liniarskiego ps. "Mścisław".

    Jesteśmy dumni, że województwo podlaskie jest jednym z pierwszych w kraju, w którym tworzony jest nowy rodzaj Sił Zbrojnych RP. Cieszymy się tym bardziej, że misja Wojsk Obrony Terytorialnej nastawiona jest na udzielanie wsparcia oraz zapewnianie ochrony i pomocy lokalnym społecznościom.

    Sztandar symbolizuje uniwersalne wartości takie jak honor, męstwo oraz poświęcenie dla dobra ogółu, zaś ufundowanie sztandaru przez władze lokalne i mieszkańców regionu jest głęboko zakorzenionym w polskiej tradycji zwyczajem.

    W związku z tym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Dokonanie ewentualnej wpłaty jest możliwe na numer konta Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej: 63 1020 1332 0000 1002 1049 8535 w terminie do 10 maja br. Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku "Sztandar 1. PBOT".

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 912

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe