Dziś jest: Sobota 31 października 2020, Imieniny: Saturnina, Augusta.
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-01-25

Kolejna dotacja dla Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie!

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie już po raz czwarty z rzędu otrzymała dofinansowanie w wysokości 8500 zł z Polsko – Amerykańskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2016” na realizację nowatorskiego projektu „Szczuczyn – okiem młodego filmowca”.

    Środki z dotacji będą przeznaczone m.in. na przekształcenie jednej z sal edukacyjnych Centrum Kultury na pomieszczenie multimedialne. Zakupiony zostanie rzutnik i rolety. Pozostałe fundusze przeznaczone zostaną na realizację wspomnianego projektu, w którym weźmie udział młodzież w wieku 13-19 lat. Rekrutacja chętnych osób do grupy projektowej została zakończona. W tym nowatorskim przedsięwzięciu wezmą udział uczniowie szkół z terenu gminy Szczuczyn, m.in. z Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki, z Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie , z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie.

    Pierwsze spotkanie organizacyjne uczestników projektu odbędzie się 28.01.2017r. (sobota) o godzinie 15.00 w siedzibie Centrum Kultury (ul. Łomżyńska 11).

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1002

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe