Dziś jest: Czwartek 29 października 2020, Imieniny: Euzebii, Wioletty .
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-05-29

Filmowa_12 – ciągle kręcimy!

    Od lutego 2017r. przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie działa grupa młodzieży Filmowa_12 realizująca projekt pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca” w ramach programu „Równać Szanse 2016”. Grupa filmowa odwiedza z kamerą ludzi, rejestruje wydarzenia kulturalne w gminie Szczuczyn, pracuje w plenerze a także odwiedza reprezentacyjne szczuczyńskie budynki. W ostatnich dniach mijającego tygodnia uczestnicy projektu z wielkim zapałem oddali się pracy nad filmem o Szczuczynie.

    22.05.2017r. (poniedziałek) Filmowa_12 pracowała wraz z filmowcem Zbigniewem Mroczkowskim w Nowym Parku w Szczuczynie, gdzie nagrywano materiał na potrzeby szczuczyńskiego filmu. Młodzież korzystała z cennych wskazówek doświadczonego specjalisty.

    23.05.2017r. (wtorek) młodzi filmowcy ruszyli w plener, poznając tajniki pracy z dronem pracy przy okazji rejestrując za jego pomocą niesamowite widoki. Dziękujemy za pomoc w jego pozyskaniu Arturowi Muczyńskiemu i operatorowi tego urządzenia Krzysztofowi Gutowskiemu.

    24.05.2017r.(środa) młodzież realizująca filmowy projekt wraz z burmistrzem Arturem Kuczyńskim odwiedziła księdza Roberta Zielińskiego – proboszcza parafii p.w. im. Najświętszej Maryi Panny. Ksiądz proboszcz oprowadził grupę filmową po zespole kościelno – klasztornym przybliżając jego bogatą historię. W harmonogramie prac Filmowej_12 dalsze działania to praca w plenerze. Będziemy Państwa informować na bieżąco o postępach grupy.

    Jednocześnie zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebook ’u Filmowa_12 i konta na Instagramie filmowa_12.

Karolina Łepkowska
Andrzej Kosmowski

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1029

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe