Dziś jest: Piątek 31 marca 2023, Imieniny: Ernesty, Kamila.
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2016
Opublikowano: 2016-12-06

Spotkaie informacyjne LGD Biebrzański Dar Natury w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie

    05.12.2016r. (poniedziałek) w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Biebrzański Dar Natury na lata 2014-2020 realizowane w ramach projektu: „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury”.

    Rozpoczął je burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński, który wraz kierowniczką biura LGD Biebrzański Dar Natury w Wojewodzinie panią Martyną Modzelewską i towarzyszącą jej panią Barbarą Krukowską powitali przybyłych gości: pracowników Urzędu Miejskiego, dyrektorów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Szczuczyn, dyrektorów i pracowników instytucji kultury oraz pozostałe osoby zainteresowane tym tematem.

    Pani Martyna Modzelewska w formie prezentacji multimedialnej szczegółowo omówiła możliwości wsparcia różnych projektów i działań, które mają aktywizować i służyć lokalnej społeczności m.in. szkolenia, budowa boisk, placów zabaw, itp.

    Dzisiejsze spotkanie informacyjne połączone było z V Warsztatami Rękodzieła Nowoczesnego, które poprowadziły panie: Iwona Baprawska i Mariola Jankowska.

    Dzieci z klas 0 „b” i 0 „c” pod opieką pań: Teresy Galińskiej i Małgorzaty Łepkowskiej ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie własnoręcznie tworzyły kartki świąteczne ozdabiane brokatem i cekinami, piórkami, kolorowymi sznurkami, wstążkami, guzikami i innymi elementami dekoracyjnmi.

Biblioteka Miejska w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1851

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe