Dziś jest: Piątek 31 marca 2023, Imieniny: Ernesty, Kamila.
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2016
Opublikowano: 2016-12-09

Mikołajki z MDK 2016

    Miejski Dom Kultury w Szczuczynie był organizatorem tradycyjnych Mikołajek. Imprezę otworzył Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński. Dokonano podsumowania plonu konkursu plastycznego „Mój Mikołaj”. Nagrody zwycięzcom wręczali: Burmistrz Szczuczyna, ksiądz Robert Zieliński, Dyrektor MDK Janusz Marcinkiewicz oraz Krystyna Rosłoniewska i Katarzyna Ziental.

    Przed zebranymi wystąpiły dziecięce zespoły artystyczne działające w placówce: „Mali Szczuczyniacy” prowadzony przez Andrzeja Szabelskiego oraz „Żylety” pod kierunkiem Moniki Czaplickiej i Eweliny Modzelewskiej. Przybyły Mikołaj – Piotr Kaliszewski wręczył paczki dzieciom z kół zainteresowań. Wszyscy uczestnicy imprezy byli częstowani słodyczami i napojami ufundowanymi przez sponsorów. Była też wata cukrowa, popcorn dla dzieci i dorosłych, konkursy i zabawy. Prowadzili je Halina Wasilewska i Andrzej Szabelski. Połowę sali zajmowały 3 urządzenia pneumatyczne tzw. skakance z których korzystały z wielką radością dzieci.

    Imprezę sponsorowali: Urząd Miejski w Szczuczynie, Spółdzielnia Mlekpol w Grajewie, Arhelan Burzyńscy – Bielsk Podlaski, Biedronka w Szczuczynie, Od i do Adam Jóźwik, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie, PSS Społem w Grajewie, Piotr Kurzątkowski, Piekarnia Konopki.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2153

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe