Dziś jest: Piątek 31 marca 2023, Imieniny: Ernesty, Kamila.
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2013
Opublikowano: 2013-12-23

Wieści z Biblioteki

    Życzenia świąteczne

    Biblioteka Miejska w Szczuczynie życzy swoim wszystkim użytkownikom i nie tylko zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014.

    Zapraszamy także na już czynną wystawę polskich kart świątecznych (pocztówek Bożonarodzeniowych i Noworocznych). W bibliotece można obejrzeć około 200 pocztówek zgromadzonych przez pana Mariana Mikołaja Jonkajtysa po II wojnie światowej. Wystawa będzie czynna do 11 stycznia 2014 r.

    Jednocześnie informujemy, że nasza biblioteka otrzymała z Białostockiego oddziału IPN nieodpłatnie w darze kolejne 24 egzemplarze książek – wydawnictw naukowych opracowanych przez IPN. Są to m.in. „Walczyć o Dusze Młodzieży”, „Jarocin w obiektywie bezpieki”, „Ryszard Siwiec 1909-1968”, „Niezależna Muzyka Rockowa”, „Solidarność Dekada Nadziei 1980-1989”, „Na wzór Berka Joselewicza-żołnierze i oficerowie pochodzenia żydowskiego w legionach polskich”. Książki to już są dostępne do korzystania na miejscu w bibliotece. Wszystkich zainteresowanych najnowszą historią Polski serdecznie zapraszamy.

Biblioteka Miejska w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2506

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe