Dziś jest: Wtorek 06 czerwca 2023, Imieniny: Pauliny, Norberta .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2013
Opublikowano: 2013-10-09

Stowarzyszenia zaprasza do akcji Ekologicznej

Żarówki i produkty mleczarskie za elektorśmieci – kolejna akcja ekologiczna CIS-u

    Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie organizuje kolejną akcję z cyklu “Godzina dla ekologii”. Tym razem każdy, kto przyniesie “elektrośmieci” otrzyma żarówkę energooszczędną lub produkt mleczarski.

    Po akcji sprzątania plaży nad jeziorem Toczyłowskim i plaży nad rzeką Ełk przyszedł czas na rozbrojenie bomby ekologicznej. Taki cel postawili sobie członkowie Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie. Sposobem na pozbycie się elektrośmieci z piwnic, strychów szaf mają być energooszczędne żarówki i produkty mleczarskie, które dostarczą partnerzy strategiczni Firma Contino Wind Group oraz Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL. Każda osoba, która przyniesie zużyte urządzenie np. stare monitor, komputery, telewizory, drukarkę, radio otrzyma energooszczędną żarówkę lub produkt mleczarski. Akcja zbiórki elektrośmieci odbędzie się w niedzielę 13 października od godziny 10.00 do godz 15.00 w centrum miasta Grajewa, skwer Placu Niepodległości.

    Każda osoba może dostarczyć do 3 "elektrośmieci". Zadbaj z nami o środowisko, przyłącz się do akcji “godzina dla ekologii”

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2105

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe