Dziś jest: Czwartek 13 grudnia 2018, Imieniny: Łucji, Otylii .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2012
Opublikowano: 2012-09-11

Załóż Solary – będzie taniej!

    Burmistrz Szczuczyna informuje, iż rozpoczyna prace nad przygotowaniem wniosku na ogłoszony przez Instytucję Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego konkurs.

Osi Priorytetowej V. Rozwój regionalnej infrastruktury ochrony środowiska
Działanie 5.2 Rozwój lokalnej infrastruktury ochrony środowiska
(Energia odnawialna: słoneczna)

    Naszym celem jest przygotowanie projektu, w ramach którego mieszkańcy Miasta i Gminy Szczuczyn będą mogli pozyskać zestaw do podgrzewania centralnej wody użytkowej we własnym domu.

Proponowane wsparcie finansowe wyniesie min. 65% kosztów zakupu i montażu instalacji.

    Wszystkie osoby, które są zainteresowane wykonaniem instalacji solarnej na własnym budynku mieszkalnym proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, pok. nr 5 (I piętro) do pana Bogusława Ramotowskiego (Referat Rozwoju i Inwestycji) Tel. 86 – 2735080 wew. 17

    Szanse na uzyskanie dofinansowania mają wyłącznie budynki mieszkalne, nie mogą to być obiekty wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej. Optymalne warunki to połać dachowa nachylona w kierunku południowym.

    „Szanowni Państwo, przy dzisiejszych stale rosnących kosztach energii elektrycznej szansa na pozyskanie realnego dofinansowania na poziomie nie mniejszym jak 65% kosztów inwestycji to oferta, z której warto skorzystać. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szczuczynie zajmą się procedurą przygotowawczą, aplikacyjną i realizacją projektu. Po stronie mieszkańców leży przeanalizowanie swoich potrzeb, zabezpieczenie udziału własnego i zgłoszenie się do naszego Urzędu. Czasu jak to zwykle bywa w projektach unijnych nie ma zbyt wiele, więc nie możemy go tracić i tym razem. Zachęcam więc wszystkie osoby zainteresowane do przyłączenia się do tej oferty” – Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

Termin zgłaszania się do udziału w projekcie:

od 12.09.2012 r. do 21.09.2012 r.

Zestaw_logotypow_kolor

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1823

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe