Dziś jest: Środa 12 grudnia 2018, Imieniny: Adelajdy, Aleksandry .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2012
Opublikowano: 2012-09-11

Rozstrzygnięto przetarg dotyczący zakupu nowej koparko – ładowarki kołowej wraz z osprzętem.

    Dnia 10.09.2012r. o godzinie 10.10 zostały otwarte koperty z ofertami dotyczącymi przetargu na „Zakup i dostawę fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej wraz z osprzętem”. Zakup maszyny jest możliwy dzięki pozyskaniu środków w ramach działania 321 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie tworzenia systemu zbiórki, segregacji lub wywozu odpadów komunalnych.

    Oferty złożyły dwie znane na rynku firmy zajmujące się produkcją maszyn ciężkich, przeznaczonych do celów wydobywczo - budowlanych. Jednakże najniższą cenę, która była głównym kryterium wyboru, zaproponowała firma Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i dystrybucją maszyn marki CATERPILLAR. W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa z firmą, a następnie pozostanie tylko czekać na jej dostawę.

    Zgodnie z powyższym zaoferowana została do sprzedaży maszyna: CAT 428F, rok prod. 2012, poj. 4,4 L, moc 95 KM. Poza podstawowym wyposażeniem znajdującym się na danej maszynie dodatkowo został zakupiony osprzęt w postaci: łyżki kopiącej z zębami szer. 600mm, i szer. 300mm, łyżka do skarpowania szer. 1500mm, łyżka trapezowa poj. 0,15m3 oraz pług odśnieżny o zmiennej geometrii szer. 2600mm.

    Zakupiona koparko – ładowarka zostanie przekazane dla tut. Firmy, a mianowicie WPK Sp. z o.o. w Szczuczynie. Z całą pewnością dzięki pozyskaniu nowego sprzętu Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne w Szczuczynie będzie mogło usprawnić działania w zakresie gospodarki odpadami.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2533

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe