Dziś jest: Wtorek 06 czerwca 2023, Imieniny: Pauliny, Norberta .
2020 Konsultacje społeczne metodą na podniesienie jakości w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego
Opublikowano: 2020-05-28

Gmina Szczuczyn przystąpiła do projektu „Konsultacje społeczne metodą na podniesienie jakości w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego”

 


„Konsultacje społeczne metodą na podniesienie jakości w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego”. Działanie 2.19 „Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego”. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.


Z przyjemnością informujemy, że dnia 30.04.2020 r. Gmina Szczuczyn przystąpiła do realizacji projektu „Konsultacje społeczne metodą na podniesienie jakości w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego”.

Projekt finansowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Działania 2.19 „Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Główne kierunki planowanych zmian

1. Wyznaczenie terenów pod lokalizację nowej mieszkaniowej dzielnicy miasta wraz z wyznaczeniem nowych ciągów komunikacyjnych oraz obszarów funkcjonalnych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej w tym usługowych i rekreacyjnych. Planuje się tu lokalizowanie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, mieszkaniowej jednorodzinnej i usług;

2. Lokalizowanie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, mieszkaniowej jednorodzinnej i usług. Zaproponowane będą również nowe ciągi komunikacyjne, które maja umożliwić skomunikowanie istniejących zainwestowanych terenów miasta z planowanymi nowymi terenami przeznaczonymi pod zabudowę oraz z drogami wylotowymi z miasta.

TEMAT KONSULTACJI:

Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Szczuczyn, obszarów we wschodniej części miasta – w rejonie ul. Sportowej

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 692

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe